preloader

Yhteystiedot yritysasiakkaille

Oomi Yritysasiakaspalvelu
09 2522 1133
yritykset@oomi.fi
palvelemmme maanantaista perjantaihin klo 8-16

Tältä sivulta löydät myös sähkön, auringon ja sähköauton latauspalveluiden yhteyshenkilömme, joihin voit olla suoraan yhteydessä.

Sähkö - Yritysasiakkaat

Michel Henrioud | asiakkuuspäällikkö
michel.henrioud@oomi.fi
050 599 8495

Pauli Luomajoki | asiakkuuspäällikkö
pauli.luomajoki@oomi.fi
050 372 0321

Kari Heikkinen | asiakkuuspäällikkö
kari.heikkinen@oomi.fi
044 703 3082

Raija Fyrsten | asiakkuuspäällikkö
raija.fyrsten@oomi.fi
044 703 3428

Tommi Kiviniemi | asiakkuuspäällikkö
tommi.kiviniemi@oomi.fi
050 485 5652

Kati Kauramaa | myynti-insinööri
Kati.Koskinen@oomi.fi
044 701 2121

Atri Kouri | asiakkuuspäällikkö
atri.kouri@oomi.fi
040 660 3322

Toni Punkkinen | asiakkuuspäällikkö
toni.punkkinen@oomi.fi
040 523 1409

Aurinko - Yritysasiakkaat

Antti Korkala | tuotepäällikkö
antti.korkala@oomi.fi
044 975 9699

Aleksi Alamattila | energia-asiantuntija
aleksi.alamattila@oomi.fi
040 621 6648

Mika Hytönen | projektipäällikkö
Mika.Hytönen@oomi.fi
040 664 3661

Atri Kouri | asiakkuuspäällikkö
Atri.Kouri@oomi.fi
040 660 3322

Arttu Raitala | hankintapäällikkö
arttu.raitala@oomi.fi
040 879 2654

Olli Tuomivaara | liiketoimintajohtaja
olli.tuomivaara@oomi.fi
040 487 4691

Lataus - Yritysasiakkaat

Timo Kenttälä | tuotepäällikkö
timo.kenttala@oomi.fi
040 843 4448

Latauspalvelut yrityksille ja taloyhtiöille
lataus@oomi.fi
09 829 0400